Наші правила

Наші правила!

  1. Учні приходять на заняття вчасно.
  2. Шановні батьки, будь-ласка, не приводьте хворих дітей на заняття, краще запишіться на відпрацювання! Адміністратор НЕ МАЄ ПРАВА допустити дитину з явними ознаками хвороби на заняття. Викладач має право припинити заняття з учнем при виявленні ознак хвороби. Це заняття не відпрацьовується, і кошти за нього не повертаються.
  3. Батьки повинні ОБОВ’ЯЗКОВО попередити адміністрацію про відсутність дитини на занятті. Якщо повідомлення про відсутність дитини не надійшло або надійшло після початку заняття, це заняття не відпрацьовується, і гроші за нього не повертаються. Шановні батьки – своєчасне повідомлення про вільне місце надасть можливість іншій дитині (а може і Вашій) відпрацювати пропущені заняття.
  4. Під час занять батьки в кабінетах не знаходяться. Ми надаємо можливість спостерігати за процесом надання послуги за допомогою відео-аудіо нагляду. Присутність в кабінеті дозволяється ВИКЛЮЧНО за запрошенням викладача.
  5. Дітям не дозволяється приносити їжу, сторонні предмети, власні іграшки на заняття. Відволікаються усі.
  6. Якщо дитина пошкодила учбовий матеріал, іграшку або інше майно, батьки відновлюють зламане або купляють аналогічне майно.
  7. Оплата за навчання вноситься до 01 числа поточного навчального місяця або на першому занятті в поточному місяці. В разі несплати повної суми за навчання адміністратор НЕ МАЄ ПРАВА допустити дитину до занять. Таке заняття не відпрацьовується.
  8. Пропущені в зв’язку з хворобою заняття можуть бути відпрацьовані в паралельних групах за погодженням з адміністратором ВИКЛЮЧНО за умови оплати поточного місяця навчання! Відпрацювання можливе протягом 1-го календарного місяця з дати пропуску.
  9. УВАГА! З метою підвищення якості надання послуг в нашому центрі запроваджений відео нагляд, а також проводиться аудіо запис.

Інформація для доступу до відео-аудіо нагляду в учбових центрах:                    

— Для доступу з мобільних пристроїв — завантажуємо з Play Market на пристрій з ОС Android програму iVMS 4500 (Для пристроїв з іншою ОС шукаємо програму або на App Store, або в мережі інтернет). Запускаємо програму, в меню знаходимо пункт EZVIZ Cloud P2P і використовуємо для доступу Login – englishisfun (для центру на бул.Кольцова — englishisfun_k), password — надається при підписанні договору. Отримавши доступ до DS-7204HWI (відео реєстратор) клікаємо на Live View (відображення в реальному часі). В разі запиту пароля доступу вводимо QWERTY (великі літери).                

— Для віддаленого доступу зі стаціонарного компьютера РЕКОМЕНДОВАНО ВИКОРИСТОВУВАТИ Internet Explorer. Завантажуємо сайт https://www.ezviz7.com/, вкладка Login — і використовуємо для доступу Login – englishisfun (для центру на бул.Кольцова — englishisfun_k), password — надається при підписанні договору. В разі запиту пароля доступу вводимо QWERTY (великі літери). Подвійним кліком Ви обираєте відеокамеру за номерами: 1-холл, 2-кабінет англійської ліворуч, 3-середній кабінет англійської, 4-кабінет англійської праворуч. Приємного перегляду!

Дякуємо за розуміння і підтримку!

Дотримання цих нескладних правил допоможе нам всім досягти кращих результатів та уникнути непорозумінь.


Thanx: