Наші переваги

На наших заняттях ми пропонуємо Вашій дитині поринути у світ англійської мови, а допомагають нам в цьому:

1. Професійні викладачі

Наші викладачі — професіонали, що1-1 блискуче володіють англійською мовою, мають чудову вимову і, безумовно, необхідні методичні та психологічні знання  для співпраці з дітьми.

                                 

2. Навчальні матеріали

2-2

Для навчання ми обрали аутентичні підручники видавництв-світових лідерів Oxford та Longman, які також рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Беручи за основу матеріал яскравих, захоплюючих підручників, спеціально розроблених британськими методистами для дітей і визнаних найкращими у всьому світі, наші викладачі також використовують власні доробки. Все це в комплексі забезпечує цікаві та неповторні заняття з англійської мови для Ваших дітей.

3.  Електронні дошки.

електр доска

           В сучасному світі дитина оточена цифровими пристроями,  компьютерами та іншими гаджетами, які її, беззаперечно, ваблять.  Саме тому ми вирішили використовувати під час занять интерактивні  дошки зі спеціально розробленими програмами до наших підручників.  Ми впевнені, це позитивно вплине на якість, результат та процес  навчання.

4.  Цікаві та доступні ігри та забави.

1

На наших заняттях учень потрапляє у атмосферу, де набуті знання англійської мови надають йому можливість брати активну участь у всіх розвагах, які запланував викладач. Граючись, діти здатні подолати будь-які мовні труднощі та запам’ятати слова різної складності.

5.  Аутентичні відеоматеріали

2

Протягом всіх занять використовуються коротенькі посильні відео по темам, що вивчаються. Це не лише надає змогу спочатку вивчити, а потім і закріпити необхідний матеріал, а й мотивує учнів до навчання, адже так приємно розуміти про що йде мова у відео!

                                                                   

6.  Пісні та танці.

3

Завдяки активному використанню пісень та танців ми підтримуємо невимушену атмосферу та гарний настрій учнів. Крім того, це чудова нагода додатково розширити їх лексичний запас та сформулювати стійкість навичок вживання різних граматичних структур.

7.  Поробки.

4

На наших заняттях використання пальчикових фарб, аплікацій, розфарбовок, об’ємних поробок не лише стимулюють творчий розвиток дитини, а й мотивують ії до мовлення. Зробивши, наприклад, тваринку з паперу, учень з особливим задоволенням розповідає про іі розмір, колір, вподобання і навіть настрій!

8.  Відео-аудіо нагляд.

camera        Для зручності батьків ми впровадили систему відео-аудіо нагляду за      процесом навчання. Відтепер батькам не треба перебувати на заняттях, щоб  дізнатися про успіхи своєї дитини. Ми надаємо можливість в режимі  реального часу спостерігати за процесом навчання за допомогою  интернету.

9.  Проведення свят.

5

Для формування інтересу та позитивного ставлення до процесу навчання та мови, що вивчається, ми залучаємо учнів до проведення свят. Святкування дня народження Вашої дитини, відзначання Хеловіну, Дня тваринок, Новогу року зі справжнім Санта Клаусом, або похід до зоопарку наприкінці навчального року зацікавлюють, мотивують та розважають дітлахів. На додаток такі заходи ще й  демонструють, як саме англійці відзначають те чи інше свято і тим самим розширюють соціо-культурну компетенцію учнів.


Thanx: